Job from April 25, 2024 Above average

Охоронець-контролер КПП (автовокзал "Центральний")

14 000 – 15 000 UAH

Допас, ПрАТ
Transportation and logistics; 50–250 employees

Dnipro, вулиця Курчатова, 10.
2.9 km from centerFind on the map

Валентина Евгеніївна
0952348452

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Порядність Чесність Робота з касовим апаратом
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: чесність, порядність, дисциплінованність, робота з касовим апаратом.

Умови роботи: 1доба, 3 вихідні

Обов’язки: Контроль пропуску автомобілів через Контрольно-пропускний пунк, з веденням оплати пропуску через касовий апарат.

Similar jobs

Розвідник, військовослужбовець
20 000 – 120 000 UAH, Військова частина А7408, Dnipro

Снайпер

Помічник гранатометника, стрілець

Санітар-стрілець

Вогнеметник