Job from April 19, 2024 Above average

Golang software developer, network engineer

20 000 – 60 000 UAH, По результатам співбесіди

Кузнєцов С., ФОП
IT; less than 10 employees

Remote jobs

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
MySQL Python Знання принципів ООП Налаштування мережевого обладнання Знання мережевих протоколів OSI Model Golang Кодування інформації
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Досвід у написанні коду мовою Golang не меньше 1 року.
  • Вміння прочитати код на Python
  • ООП.
  • Написання юнiт тестiв.
  • Лiнтери.
  • Досвiд роботи з redis та mysql

Бажано мати розуміння:

  • Рівнів OSI
  • Мати навички налаштування мережевого обладнання
  • Розуміння роботи мережевих протоколів

Умови роботи:

Робота в офісі, можливі варіанти віддаленої роботи

Обов’язки:

  • Розвивати та покращувати проєкт.
  • Write readable, maintainable and testable code
  • Додавати нові фічі і не забувати про печиво та чай))

Similar jobs

Middle, Senior Golang Software Engineer
ZFORT Group, Remote

System administrator
13 000 – 16 000 UAH, ElcoSOL UG (Germany), Remote

DevOps Engineer, System Administrator
LIGA ZAKON, Remote

VoIP Engineer
Wildix, Remote

Старший системный администратор, DevOps-инженер
38 500 – 99 500 UAH, Dzencode, IT-Company, Remote