Job from May 14, 2024 Apply without resume Above average
Waterloo Village

Горничная в Подгородное

  • 15 000 UAH
  • Waterloo Village

    Hotel and restaurant industry; less than 10 employees
  • Pidhorodne, searching in Dnipro
  • Элина Иванова
    0671435555
  • Full-time, part-time. We are also ready to hire a student.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Відповідальність
  • Працьовитість
  • Прасування
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования:

  • Трудолюбие
  • Ответственность

Условия работы:

  • Гостиничный комплекс находится в 18 км от центра города, в г.Подгороднее в районе Sun Ray.
  • График работы: 2/2 с 8:00—00:00. Может график обсуждаться. Выход 1000 грн
  • Возможно предоставления проживания в рамках графика смен

Обязанности:

  • Уборка номеров, комплектация
  • Стирка, глажка

Hotel and restaurant industry, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Similar positions in Dnipro

Salary statistics