Job from May 22, 2024 Apply without resume

Direct-менеджер

  • 5 000 – 10 000 UAH
  • Mitta, магазин

    Retail; less than 10 employees
  • Vinnytsia
  • Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Відповідальність
  • Пунктуальність
  • Ведення CRM
  • Грамотна усна та письмова мова
  • Продаж
Show all skillsRoll up skills

Job description

Інтернет магазин дитячого одягу шукає дірект — менеджера.

ЗАРОБІТНА ПЛАТА % від продажу

Вимоги:

  • Грамотність, відповідальність, пунктуальність,
  • вміння писати швидко друкований текст,
  • знаття інстаграму.

Умови роботи:

  • Графік:
  • Пн/ср/пт 18:00−23:00
  • Сб 9:00−16:00
  • Нд 16:00−22:00

Обов’язки:

  • Відповідати на смс повідомлення (по скриптам)
  • Консультувати і допомагати покупцям підбирати розмір
  • Допрацювати покупців
  • Телефонувати на вхідні заявки
  • Записувати зібрану інформацію у СРМ програму Місце роботи Авалон
  • Шукаєсо молоду і амбітну людину у нашу родину.

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics