Job from April 29, 2024 Apply without resume

Охоронець (охорона пiдприємства)

7 000 – 8 000 UAH

СОБР-1, ТОВ
Security, guarding; less than 10 employees

Ivano-Frankivsk, вулиця Джохара Дудаєва, 10.
2.1 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Забезпечення охорони Порядність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: порядна вiдповiдальна людина. (чоловікі та жінкі)

Умови роботи: ½

Обов’язки: Охорона фармацевтичного пiдприемства. Доба 700 гр.

0673782089 Олег Олександрович.


Similar jobs

Стрілець
20 000 – 26 000 UAH, Військова частина А1807, Ivano-Frankivsk

Стрілець
26 000 – 130 000 UAH, 75 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО, Ivano-Frankivsk

Мінометник (військова служба за контрактом)
25 000 – 50 000 UAH, Івано-Франківський ОТЦК та СП, Ivano-Frankivsk

Снайпер (військова служба за контрактом)
25 000 – 50 000 UAH, Івано-Франківський ОТЦК та СП, Ivano-Frankivsk

Розвідник (військова служба за контрактом)
25 000 – 50 000 UAH, Івано-Франківський ОТЦК та СП, Ivano-Frankivsk

All similar jobs

Salary statistics