Job from April 17, 2024 Apply without resume

Посудомийниця-прибиральниця

9 000 – 11 000 UAH, 800 грн/зміна, графік птн, сб, нд

Victoria Deluxe, hotel
Hotel and restaurant industry; 50–250 employees

Chernivtsi, Головна вулиця, 29.
0.2 km from centerFind on the map

Part-time. We are also ready to hire a student, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Порядність Охайність Прибирання кухні Миття посуду Прибирання приміщень Ввічливість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: охайність та чемність, порядність, без шкідливих звичок

Умови роботи:

  • 12 годинний робочий день;
  • ставка 800 грн/зміна;
  • харчування від ресторанного комплексу включене.

Обов’язки: прибирання приміщень кухні, миття посуду.

Звертатись за телефоном: +380 95 109 29 29 — ресторан Ноель.

Similar jobs

Прибиральниця-посудомийниця у кав'ярню
10 000 – 12 000 UAH, Bacara coffee, Chernivtsi

Посудомийниця, прибиральниця
Вержак Я.І., ФОП, Chernivtsi

Прибиральниця-посудомийниця в цех
11 000 – 12 000 UAH, Bacara coffee, Chernivtsi

Прибиральниця-посудомийниця
OZZY GROUP, мережа закладів харчування, Chernivtsi

Прибиральниця, посудомийниця
12 000 – 15 000 UAH, Федорюк І.А., ФОП, Chernivtsi