Job from April 25, 2024 Apply without resume

Покоївка, прибиральниця

9 000 – 12 000 UAH, 4-6 годин роботи в день

Павлюк А.Б., ФОП
Real estate; less than 10 employees

Chernivtsi

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Уважність Порядність Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • проживання в центрі м. Чернівці
  • охайність
  • відповідальність
  • уважність до деталей
  • порядність

Умови роботи: чисті і охайні апартаменти в центрі міста перша половина дня

Обов’язки:

  • прибирання апартаментів
  • комплектація згідно замовлення

Similar jobs

10 000 UAH, Орлине Гніздо, готель-ресторан, відпочинковий комплекс, Chernivtsi

Прибиральниця-покоївка
6 000 – 12 000 UAH, Sweet Home, Chernivtsi

Клінер
8 000 – 20 000 UAH, Грицюк Д.В., ФОП, Chernivtsi

Прибиральниця
6 000 – 7 000 UAH, Ніжнік Ж. В., ФОП, Chernivtsi

Покоївка
Optima Hotels & Resorts, Chernivtsi