Job from April 15, 2024 Apply without resume

Автослюсар

10 000 – 30 000 UAH

Stockservice, автосервис
Auto business and auto service; less than 10 employees

Odesa, Лузанівська вулиця, 44.
7.1 km from centerFind on the map

Мурат Ханалыев
0985181331

Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ремонт авто Терплячість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: порядочность, аккуратность, терпеливость, вежливость, желание учиться и узнавать новое

Умови роботи: комфортные условия работы, обеденный перерыв, график с 9 до 20, а так же обсуждается лично

Обов’язки: ремонт и обслуживание легковых автомобилей, знание и пон имание технической части автомобиля а так же сильная любовь к автомобилям

Similar jobs

Моторист-механік, військовослужбовець
25 000 – 55 000 UAH, Флотилія ВМС ЗСУ, Odesa

Електрик-дизеліст, військовий
20 000 – 25 000 UAH, Військова частина А2238, Odesa

Моторист, військовослужбовець
20 000 – 25 000 UAH, Військова частина А2951, Odesa

Автомеханік (СТО)
25 000 – 30 000 UAH, Autodoc, Odesa

Автослюсар
7 500 – 15 000 UAH, Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр, КНП ООР, Odesa