Job from April 17, 2024 Apply without resume

Водій-міжнародник

20 000 – 40 000 UAH, Подробиці за телефоном +380955791514

Europe Tour+
Transportation and logistics; less than 10 employees

Kropyvnytskyi

Full-time, part-time. We are also ready to hire a person with disabilities, a retired person. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Водійські права кат. B Відповідальність Дисциплінованість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Подробиці за телефоном +380955791514

Вимоги:

  • Наявність посвідчення водія категорії В, закордонного паспорта;
  • Знання технічного стану автомобілів;
  • Навики водіння ;
  • Особисті якості: відповідальність, дисциплінованість;

Умови роботи:

  • Офіційне працевлаштування
  • Ставка +%

Обов’язки:

  • Перевезення пасажирів в межах України, Європи .
  • Контроль технічного стану автомобіля, підтримка його у робочому стані.

Similar jobs

Водій-далекобійник кат. CE на зерновоз (MAN, DAF, внутрішні перевезення)
20 000 – 50 000 UAH, Тракс Про, ТОВ, Kropyvnytskyi

Водій-далекобійник, міжнародник кат. Е на автоцистерну (масловоз) у Дніпро
30 000 – 50 000 UAH, Поле транс, ООО, Kropyvnytskyi

30 000 – 60 000 UAH, Украгроактив, Kropyvnytskyi

Водій-далекобійник
30 000 – 60 000 UAH, Бондаренко С.М., ФОП, Kropyvnytskyi