Job from April 28, 2024

Бариста

7 000 – 13 000 UAH, 500 грн / день +% + чайові. (500-750 день)

Totem Coffee
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Rivne, вулиця Василя Червонія, 8В.
1.3 km from centerFind on the map

Віктор Вдодович
0673753674

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Приготування кавових напоїв Привітність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Досвід роботи бариста, привітність, комунікабельність. Бажання працювати.

Умови роботи: 12 годинний робочий день. Офіційне працевлаштування.

Обов’язки: Приготування напоїв, розрахунок гостей, підтримання робочого місця у чистоті.

Similar jobs

Бариста
10 000 UAH, Санторіно, Rivne

Бариста
8 000 – 20 000 UAH, BarkasCoffee, Rivne

Бариста
9 000 – 15 000 UAH, Кирильчук Е.А., ФОП, Rivne

Бариста
9 000 – 20 000 UAH, ICoffee, мережа кавʼярень, Rivne

Продавець-бариста
10 000 – 13 000 UAH, Пряна Скриня, Rivne

All similar jobs

Salary statistics