Job from May 26, 2024 Apply without resume Above average

Кравець

  • 15 000 – 35 000 UAH, Оплата щотижнева або раз на місяц
  • Шишкань Р.В., ФОП

    Light industry; less than 10 employees
  • Dnipro, вулиця Глінки, 17.
    0.2 km from centerFind on the map
  • Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities. Work experience more than 5 years.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Пунктуальність
  • Акуратність
  • Пошиття одягу
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Професійна етика
  • Пунктуальність! Вміння виконувати роботи у терміни
  • Досвід роботи від 5 років
  • Вміння зібрати речі по готовому крою
  • Гнучкість
  • Шукаємо людину, яка любить свою роботу

Умови роботи: центр міста, графік роботи з 10 до 18, дружній колектив

Обов’язки:

  • Пошиття одягу,
  • робота з обладнанням,
  • акуратність

Шишкань Р.В., ФОП

Light industry, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics