Job from April 4, 2024 Apply without resume

Прибиральник службових приміщень

7 500 – 8 000 UAH

Оміко Груп, ТОВ
Retail; 50–250 employees

Sumy

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Прибирання службових приміщень Прибирання торгових приміщень Прибирання приміщень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Мережа магазинів «ВЕСЕЛКА» запрошує на роботу прибиральника службових приміщень

Вимоги:

  • Рекомендований досвід роботи прибиральником службових приміщень

Обов’язки:

  • Прибирання торгового залу
  • Прибирання службових приміщень
  • Прибирання прилеглої території перед магазином

Умови праці:

1. Офіційне працевлаштування

2. Графік роботи:2 дні вул.Аніщенка,2 дні пр-т Свободи, 2 дні вихідніх

з 7:30 до 19:30

Для уточнення подробиць з приводу вакансії телефонуйте за номером 0503075184 Тетяна