Job from April 26, 2024 Apply without resume

Прибиральниця в офіс у Варшаву

25 злотих в годину, неповна зайнятість

LTM Express
Transportation and logistics; 250–1000 employees

Other countries

Дмитрий Куринной
+48507239217

Part-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ініціативність Вологе прибирання Сухе прибирання Прибирання приміщень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Обов’язки:

  • сухе і вологе прибирання приміщення
  • прибирання санвузлів
  • сезонне миття вікон

Вимоги:

  • підлога: жінка (бажано)
  • вік: до 65 років
  • досвід роботи на аналогічній посаді
  • ініціативність
  • готовність виконувати доручення працедавця

Умови роботи:

  • локалізація роботи Janki передмістя Варшави
  • робочий графік пнд. — птн. з 14: 00 — 20: 00
  • оплата погодинна