Job from April 11, 2024 Apply without resume

Офіціант у Трускавець

10 000 – 12 000 UAH, Ставка + чайові

Панорама, ресторан
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Truskavets, searching in Drohobych

Граблюк Марина
0671559756

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Пунктуальність Робота з клієнтами Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: комунікабельність, охайність, пунктуальність

Умови роботи:

  • графік позмінний за домовленістю;
  • адреса роботи: м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 12 А
  • надаємо розвозку працівників до міста Дрогобич;
  • дворазове харчування.

Обов’язки: обслуговування клієнтів згідно з меню, підтримка чистоти робочого місця.

Similar jobs

15 000 – 25 000 UAH, Дон Япон, піцерія, Drohobych

Помічник на кухню, член бригади ресторану
13 500 – 18 000 UAH, Yogurteria, Drohobych

Офіціант у Східницю
Apartel Skhidnytsya Wellness Resort, Drohobych

Офіціант
9 500 – 13 500 UAH, Zefir, навчально-відпочинковий комплекс, Drohobych

Офіціант
Jardin Espanol, кав'ярня, Drohobych