Job from April 22, 2024 Apply without resume Above average

Санітарка

12 000 – 15 000 UAH, Договірна

Irimi Group
Medicine, pharmacy; 50–250 employees

Dnipro, проспект Олександра Поля.
2.5 km from centerFind on the map

Татьяна Марушенко
0669499858

Full-time, part-time. We are also ready to hire a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: Контактність та здатність обучатись

Умови роботи: Договірні, робочий графік плаваючий

Обовʼязки: робота з інструментарієм, обладнанням.

Similar jobs

Санітарка
CSD LAB, медична лабораторія, Dnipro

Санітарка, молодша медична сестра з догляду за хворими у Новомосковськ
8 000 UAH, Новомосковська центральна міська лікарня, КНП, Dnipro

Санітар-стрілець
20 000 – 120 000 UAH, Військова частина А7408, Dnipro

Стрілець-санітар
20 000 – 120 000 UAH, Центр рекрутингу української армії, Dnipro

21 400 – 121 400 UAH, 31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського, Dnipro