Job from April 19, 2024 Apply without resume Above average

Водій з власним авто

30 000 – 55 000 UAH, Залежить від кількості рейсів

Гнатенко О.Г., ФОП
Transportation and logistics

Kyiv

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Візьмемо водія з власним вантажним авто в експедицію. Оплата здійснюється згідно з кілометражем.

Умови роботи: Графік роботи з понеділка по п’ятницю. Необхідні авто: 2−10 тон.

Обов’язки: Доставка вантажу та контроль за вантажем згідно маршруту.

Similar jobs

Водій-експедитор з власним авто
14 000 – 15 000 UAH, НомНом, Kyiv

Водій з власним вантажним авто (3,5 т)
35 000 – 45 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Kyiv

Водій з власним вантажним авто
40 000 – 70 000 UAH, Ikaserbud, Kyiv

Водитель-экспедитор с личным авто
30 000 – 35 000 UAH, Ексавто Украина, ООО, Kyiv

KIDDISVIT, ГК, Kyiv