Job from April 30, 2024 Apply without resume

Кур'єр на власному авто

20 000 UAH

Мобільна Оптика
Retail; 50–250 employees

Vinnytsia, вулиця Київська, 78.
2.3 km from centerFind on the map

Ольга
+380 99 393 06 93

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Компанія «Мобільна Оптика» запрошує в команду кур'єра з власним авто

Вимоги:

  • наявність власного авто в хорошому візуальному стані;
  • дотримування стандартів компанії;
  • енергійна, пунктуальна, охайна людина.

Обов’язки:

  • доставка замовлень на адресу клієнта.

Ми пропонуємо:

  • стабільна зарплата — ставка 20000 грн;
  • компенсація пального;
  • компенсація амортизації авто;
  • реальна можливість кар'єрного росту.

За деталями, або, щоб записатись на співбесіду — телефонуйте

Ольга 0993930693

Similar jobs

15 000 – 20 000 UAH, Россо Кіровоград, ПП, Vinnytsia

Кур'єр з авто
13 500 – 16 000 UAH, Ліщинська В.В., ФОП, Vinnytsia

Кур'єр з власним автомобілем (мопедом)
19 000 – 27 000 UAH, LA П'ЄЦ, нормальна доставка їжі, Vinnytsia

Кур'єр, кур'єрка з власним автомобілем (бус)
18 000 – 25 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Vinnytsia

Кур'єр з авто, скутер, вело
18 000 – 25 000 UAH, Paparoni, Vinnytsia