Job from April 21, 2024 Apply without resume Above average

Слюсар-ходовик, моторист

20 000 – 60 000 UAH, Відсоток

Галюк В.В., ФОП
Auto business and auto service; less than 10 employees

Bila Tserkva, вулиця Гризодубової, 43.
1.7 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

Ukrainian — average

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Неконфліктність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: без шкідливих звичок, не конфліктний.

Умови роботи:З понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00.

Обов’язки:основний парк автомобілів-буси та мінівени.

Similar jobs

Слюсар-ремонтник
15 000 – 20 000 UAH, Полістіл, ТОВ, Bila Tserkva

Слюсар з ремонту обладнання
14 000 – 17 000 UAH, Шевченко Д.С., ФОП, Bila Tserkva

Слюсар з механоскладальних робіт
25 000 UAH, Юаіндастрі, ТОВ, Bila Tserkva

Слюсар, технік, оператор обладнання
Антонівський м'ясокомбінат, ТОВ, Bila Tserkva

Київський М'ясокомбінат, Bila Tserkva