Job from April 18, 2024

Помічник менеджера ЗЕД

15 000 – 25 000 UAH

Ексімфуд, ТОВ
Wholesale, distribution, imports, and exports; 10–50 employees

Odesa, вулиця Академіка Корольова, 29А.
9.0 km from centerFind on the map

Дмитро
0675111977

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities. Work experience more than 1 year.

English — above average

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
MS Excel Adobe Adobe Acrobat Reader
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • вільне володіння англійською мовою;
  • вміння працювати в Excel, Adobe Acrobat Reader;
  • знання інших програмних редакторів (бажано).

Умови роботи: віддалена робота на сервері компанії.

Обов’язки:

  • міжнародні запити комерційних пропозицій від дистриб’юторів та постачальників;
  • прорахунок комерційних пропозицій;
  • підписання контрактів та договорів при необхідності.

Шукаємо співробітника з Одеси. Інші детальні умови при співбесіді.

Similar jobs

Помічник менеджера із ЗЕД
Аквафрост, ООО, Odesa

Помічник менеджера ЗЕД, логіст
20 000 – 25 000 UAH, Амбра Логистик, Odesa

Менеджер ЗЕД з продажу комерційної техніки
40 000 UAH, Еверласт, ТОВ, Odesa

Менеджер ЗЕД (експорт, Сел. Котовського)
20 000 – 40 000 UAH, Itex, Odesa

Менеджер логістики (склад, ЗЕД)
18 000 UAH, Олії України, ТОВ, Odesa