Job from April 18, 2024 Apply without resume Above average

Покоївка подобових апартаментів

25 000 UAH

Весна
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Dnipro, проспект Олександра Поля.
2.5 km from centerFind on the map

Виктор
0675161919

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: власний автотранспорт

Умови роботи: плаваючий графік, 6 днів на тиждень.

Обов’язки:

  • Проведення прибирання та підтримання чистоти, включаючи заміну постільної білизни та рушників, прибирання пилу та видалення сміття.
  • Підтримання чистоти та порядку.
  • Забезпечення належної гігієни ванних кімнат та санвузлів.
  • Збереження та дотримання правил безпеки та санітарних норм під час виконання роботи.