Job from April 28, 2024 Apply without resume

Кухар-кондитер в пекарню-гриль "Огнищє"

14 000 UAH

Чередніченко А. В., ФОП
Food industry; less than 10 employees

Zaporizhzhia, вулиця Сталеварів, 30А.
1.6 km from centerFind on the map

Чередніченко Альона Вячеславівна
0972127428

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

Ukrainian — beginner

This job is currently being viewed by 2 job seekers. Be the first to apply!
Доброзичливість Креативність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: бажання працувати на кухні.

Умови роботи:

  • доброзичлива і весела молода команда;
  • сучасний фастфуд Пекарня-Гриль «ОГНИЩЄ» у центрі міста вулиця Сталеварів 30А;
  • комфортне сучасне робоче місце;
  • відкрита кухня і сучаснє все нове обладнення

Обов’язки: працювати на кухні та мати власні креативні ідеї, котрі будемо втілювати в кулінарні шедеври.

Similar jobs

Пекар-кондитер у пекарню
14 000 – 17 000 UAH, Апельмон, Zaporizhzhia

Пекар хлібобулочних виробів (Кічкас)
11 000 – 13 000 UAH, Перша Пекарня Твого Міста, Zaporizhzhia

Пекар хлібобулочних виробів (Бабурка)
11 500 – 12 500 UAH, Перша Пекарня Твого Міста, Zaporizhzhia

Кухар на гриль
15 000 – 30 000 UAH, Pinta, Zaporizhzhia

Пекар
11 000 – 13 000 UAH, Петренко Г.А., ФЛП, Zaporizhzhia