Job from April 4, 2024 Apply without resume

Прибиральниця

5 000 UAH, Оплата потижнева

Перекатий Г.М., ФОП
Education and science; less than 10 employees

Lviv, вулиця Глинянський Тракт.
4.6 km from centerFind on the map

Анна
0989455933

Part-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Прибирання приміщень Вологе прибирання Охайність Вік до 60 років
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

В дитячий логопедичний центр «Старт» шукаємо прибиральницю. Охайну, приємну жінку до 60 р.

Умови роботи:

Площа прибирання: 150 кв. м Час: 7.00−9.00 Графік: пн-пт. об'єм: 5 кабінетів, санвузол, коридори, ганок

Гарантуємо вчасну оплату.

Обов’язки:

  • Прибирання підоги, виніс сміття, вологе прибирання плитки і дитячих м’яких пазлів на підлозі. Санвузол, кухня в режимі кави.

Similar jobs

10 000 – 12 000 UAH, Ліга, мережа фітнес-клубів, Lviv

Прибиральниця (Сихів)
10 725 – 11 440 UAH, П'ятниця, пивний ресторан хорошого настрою, Lviv

15 000 – 16 000 UAH, The Jobber Partership Ukraine, Lviv

Прибиральниця, посудомийниця
11 000 – 15 000 UAH, Друзі кафе Захід, Lviv

Прибиральниця-посудомийниця
Спілка, bakery&food spot, Lviv