Job from April 24, 2024 Above average

Асистент стоматолога

20 000 – 26 000 UAH, 120 грн. час

IP.Dent
Medicine, pharmacy; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Перемишльська, 2Г.
8.7 km from centerFind on the map

Full-time, part-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Cliniccards Стерилізація інструментів Асистування лікарю Підготовка робочого місця лікаря Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Клініка IP.Dent шукає асистента стоматолога

Вимоги: середня спеціальна освіта обов’язково. Досвід роботи вітається.

Умови роботи: графік з 10−18. приходити на 9:00—9:30,

Обов’язки: Підготовка робочого місця, асистування лікарю в 4 руки, робота в Cliniccards, стерилізація інструменту

Бути охайним, відповідальним, стараним, вміти працювати в команди.

Similar jobs

20 000 – 30 000 UAH, Андреєв Д.А., ФОП, Kyiv

30 000 UAH, Dent Line, стоматологічна клініка, Kyiv

Izmailov Dental, Kyiv

Асистент стоматолога, медсестра (корпоративне навчання)
28 000 – 30 000 UAH, Smile dentistry, Kyiv

36 000 UAH, Identico, Kyiv