Job from April 22, 2024 Above average

Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

25 000 – 130 000 UAH

Буревій, 1 БрОП НГУ
Defense forces

All Ukraine

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Посвідчення тракториста-машиніста кат. A1
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Досвід роботи на посаді тракториста-машиніста екскаватора протягом не менше 2 років.

Умови роботи: Служба в інженерно-саперному підрозділі; мобілізація або контракт

Обов’язки: Виконання робіт з копання та землеробства за допомогою екскаватора. Забезпечення безпеки та правильної експлуатації машини

Similar jobs

Гранатометник десантно-штурмового відділення
20 000 – 120 000 UAH, 80 ОДШБр, All Ukraine

Інструктор з інженерної підготовки
24 000 – 50 000 UAH, 151 навчальний центр ЗСУ, All Ukraine

Майстер БПЛА, військовослужбовець
20 500 – 120 500 UAH, Військова частина А7039, All Ukraine

Старший навідник міномета
20 000 – 120 000 UAH, 452 ОПБ, All Ukraine

Командир міномета мінометного взводу
50 000 – 100 000 UAH, Військова частина А4085, All Ukraine