Job from April 2, 2024 Apply without resume

Слюсар-шиномонтажник

30% від заказів

Корпорация Промстан
Metallurgical industry, metalworking; 50–250 employees

Mykolaiv, вулиця Новозаводська, 13.
6.9 km from centerFind on the map

Муленко Светлана
0504055054

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: досвід роботи

Умови роботи: 5 робочих днів

Обов’язки: шиномонтажні роботи з ремонту грузового транспорту підприємства (більше 80од. техніки)та для сторонніх осіб (підприємство знаходиться на вул. Новозаводська).

Можемо взяти учнем без досвіду з подальшим навчанням.

Similar jobs

Слюсар-електрик
Нібулон, Mykolaiv

Слюсар-ремонтник
Завод з ремонту агрегатів, Mykolaiv

Шиномонтажник
25 000 – 35 000 UAH, Дальнобой, Mykolaiv

Слюсар-ремонтник (4-6 р.)
Оборонне виробництво, Mykolaiv