Job from April 9, 2024

Фармацевт у Верхньодніпровськ

15 000 UAH

Фармація, обласне КП
Medicine, pharmacy

Verkhnodniprovsk, searching in Dnipro, вулиця Шевченка.
1.4 km from centerFind on the map

Светлана
0675523573

Full-time. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач 1С АНР-Аптека Користувач ПК
Show all skillsRoll up skills

Job description

ОКП «ФАРМАЦІЯ» запрошує на роботу на вакантну посаду ФАРМАЦЕВТА в м. ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬК

  • Вимоги:
  • середня спеціальна (базова вища) фармацевтична освіта;
  • досвід роботи на аналогічній посаді;
  • вільне володіння ПК;
  • бажано досвід роботи в програмі 1С, АНР

Обов’язки:

  • роздрібна торгівля лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
  • Умови роботи:
  • змінний графік роботи;
  • висока заробітна плата;
  • офіційне працевлаштування та соціальні гарантії відповідно до чинного законодавства України;
  • постійне підвищення професійної кваліфікації за рахунок підприємства

Звертатись за телефоном 067−552−35−73 Світлана, 098−985−78−95 Наталія