Job from April 16, 2024 Apply without resume

Автослюсар

15 000 – 35 000 UAH

Automaxima
Auto business and auto service; less than 10 employees

Mykolaiv, вулиця Троїцька, 242.
5.9 km from centerFind on the map

Володимир
+380971736757

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ремонт авто
Show all skillsRoll up skills

Job description

Обов’язки: На СТО требуется автослесарь

  • с опытом работы,
  • без вредных привычек,
  1. зарплата по итогам собеседования (% от проделанной работы),
  2. у нас хорошая клиентская база, работа есть всегда,
  3. обеспечиваем всем необходимым инструментом.
  4. СТО находится в районе авторынка.

Similar jobs

Моторист (дизельні двигуни)
Завод з ремонту агрегатів, Mykolaiv

Автослюсар
35 000 – 45 000 UAH, АТЛ-Автосервіс, ТОВ, Mykolaiv

Автослюсар

Автослюсар (СТО)
15 000 – 35 000 UAH, Клевер, ООО, Mykolaiv

Автослюсар вантажних автомобілів у Вознесенськ
20 000 – 30 000 UAH, URD Українські дороги, Mykolaiv