Job from May 22, 2024 Apply without resume
Jurko Gutsul Brand

Бармен

  • 9 750 – 15 000 UAH, Зарплата +відсоток
  • Jurko Gutsul Brand

    Hotel and restaurant industry; 10–50 employees
  • Truskavets, вулиця Суховоля, 23а.
    0.5 km from centerFind on the map
  • Full-time. We are also ready to hire a student.
  • Ukrainian — fluent
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Барна справа
  • Орієнтація на результат
  • Відповідальність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Привiт! Ми JURKO GUTSUL BRAND, швидко зростаюча мережа ресторанiв. I зараз ми у пошуку найкращого та привiтного бармена в ресторан «На Горизонтi», за адресою Суховоля 23а.

Вимоги:

  • Хлопцi та дiвчата вiд 18 рокiв.
  • Досвiд роботи бажаний.
  • Приємна зовнiшнicть.
  • Вiдповiдальнiсть.
  • Пунктуальнiсть.
  • Робота на результат.
  • Комунiкабельнiсть.

Умови роботи:

  • Графiк роботи 3/3 з 9.00 до 23.00
  • Харчування дворазове.
  • Розвозка персоналу, пiсля роботи.

Обов’язки:

  • Приготування та видача алкогольних, безалкогольних та кавових напоiв, за технологiчними карточками.
  • Пiдтримання чистоти на робочому мiсцi.

Надсилай своє резюме, або дзвони за номером 0968339347 (Viber, Telegram). Будемо радi бачити Тебе, у нашiй командi.

Hotel and restaurant industry, 10–50 employees

Більше про компанію