Job from April 14, 2024 Apply without resume

Майстер манікюру

15 000 – 25 000 UAH, 40 %, виплата щодня

Bella Vita, салон красоты
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Kyiv, бульвар Лесі Українки, 4.
1.4 km from centerFind on the map

Ирина Лакизина
0672529499

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Пунктуальність Педикюр Манікюр
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: досвід роботи від 1 року, відповідальність, пунктуальність

Умови роботи: 1 майстер на зміні, графік 2/2, з 10:00—20:00 або під запис

Обов’язки: манікюр, педикюр, нарощення.

Similar jobs

20 000 – 30 000 UAH, Coco Nails, Kyiv

Майстер манікюру та педикюру
20 000 UAH, We are nails, Kyiv

Майстер манікюру, педикюру
20 000 – 40 000 UAH, Кафо, мережа салонів краси, Kyiv

22 000 – 40 000 UAH, Like Laque, Kyiv

20 000 UAH, Maija, мережа салонів краси, Kyiv