Job from April 22, 2024

Водій-міжнародник евакуатора (за кордон)

30 000 – 70 000 UAH

Volt Avto Group
Auto business and auto service; less than 10 employees

Ivano-Frankivsk, вулиця Галицька, 60.
3.1 km from centerFind on the map

Лисий Ярослав
+380990074265

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Порядність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Обов’язково, повна відповідальність та порядність

Умови роботи:

Обов’язки: Водій евакуатора та лавети, Поїздки за кордон для транспортування автомобілів наших клієнтів, Робота вимагає нічних поїздок, поїздок на великі відстані, та перетину кодонів, Утримання евакуатора та лавети в належному технчіному стані для дальніх поїздок Всі інші деталі розповімо у телефонному режимі.

Similar jobs

Водій бензовоза, міжнародник (ADR)
Нано Оіл Груп, ТОВ, Ivano-Frankivsk

Водій-міжнародник
50 000 – 85 000 UAH, Хоминець Р.Я., ФОП, Ivano-Frankivsk

87 000 – 90 000 UAH, Ніка ІВ, ТОВ, Ivano-Frankivsk

40 000 – 50 000 UAH, Екомора, ТОВ, Ivano-Frankivsk

50 000 – 65 000 UAH, Lexwood Sp. z o. o., Ivano-Frankivsk