Job from April 1, 2024 Apply without resume

Електрик, електромеханік

Харвелес
Agriculture, agribusiness; 50–250 employees

Dnipro, Криворізьке шосе.
11.0 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Обслуговування електромереж Ремонт електрообладнання
Show all skillsRoll up skills

Job description

На маслозавод (виробництво олії) запрошуємо:

електрика, електромеханіка

Обов’язки:

  • ремонт і обслуговування електрочастини виробничого обладнання на підприємстві;
  • поточні ремонти;
  • підтримка електромережі в справному стані;
  • ремонт та обслуговування електрообладнання.

Умови:

  • графік 5-ти денка з 8.00 — 17.00;
  • ставка.

Є пряма маршрутка з ж\м Тополі, 12 квартал, пр. І.Мазепи, Робочої, Центр, Краснопілля.Маршрутка № 151, 55 (75, 90)

Телефон — 096−207−54−16