Job from May 9, 2024 Apply without resume Above average

Водій

18 000 – 30 000 UAH, Премии

Бугай Г. М., ФОП
Construction industry and woodworking; 10–50 employees

Cherkasy, проспект Хіміків, 84.
6.7 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 2 job seekers. Be the first to apply!
Водійські права кат. C Водительские права кат. B
Show all skillsRoll up skills

Job description

Требования: Права категорії «С»

Условия работы: Вівторок-Субота робочі дні

Возможность проезда блокпостов

Обязанности: Перевезення будівельних матеріалів, за більш детальною інформацією телефонуйте на номер: 0688947921

Similar jobs

Водійка, водій-інкасатор
ПриватБанк, Cherkasy

Водій автотранспортних засобів
17 000 UAH, Plamet, Cherkasy

Водій-вантажник
14 000 – 20 000 UAH, Огірок, магазин, Cherkasy

Водій-експедитор
ТД Фудсервіс, ТОВ, Cherkasy

Водій
17 000 UAH, Маслова Г.В., ФОП, Cherkasy

All similar jobs

Salary statistics