Job from April 1, 2024

Вчитель англійської мови

7 000 – 8 000 UAH, Без затримок

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31
Education and science; 10–50 employees

Mykolaiv, вулиця 1-а Слобідська, 42.
1.7 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: проживання у Миколаєві.

Умови роботи: офіційне працевлаштування

Обов’язки: планувати, здійснювати навчання. Вести у встановленному порядку тематичне, календарне, поурочне планування навчальної роботи.

За додатковою інформацією, щодо співбесіди звертатись за тел. (0512) 30−29−78

Similar jobs

Викладач англійської мови для дітей
10 000 – 25 000 UAH, English is fun, Mykolaiv

Викладач англійської мови
15 000 – 30 000 UAH, Englishdom, Mykolaiv

English teacher
15 000 – 30 000 UAH, AntiSchool Online, Mykolaiv

Репетитор англійської або франц. мов
15 000 – 30 000 UAH, Рудоман О.Г., ФОП, Mykolaiv

Репетитор англійської та німецької мов
Бражник М.О., приватна особа, Mykolaiv