Job from May 1, 2024 Apply without resume

Диспетчер

15 000 UAH

Аптека 9-1-1
Medicine, pharmacy; more than 1000 employees

Kharkiv, вулиця Івана Камишева, 5.
4.9 km from centerFind on the map

Лагно Олег Володимирович
+380631933683

Full-time. Work experience more than 1 year. Higher education.

Ukrainian — average

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
MS Word MS Excel Користувач 1С Комунікабельність Стресостійкість Уміння працювати в режимі багатозадачності
Show all skillsRoll up skills

Job description

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ:

  • Контроль витрат пального
  • Поповнення паливних карт та контроль їх стану
  • Прорахунок маршруту
  • Ведення звітів щодо обігу палива
  • Формування подорожніх листів
  • Умови роботи:

  • Офіційне працевлаштування, високий рівень заробітної плати;
  • оплата відпусток та лікарняних листів;
  • графік роботи з 08:00—17:00, пн-пт;

ОСОБИСТІСНІ ТА ПРОФЕСІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ, ЯКИМИ МАЄ ВОЛОДІТИ КАНДИДАТ:

(вимоги до досвіду роботи, наявність конкретних професійних навиків)

  • Вміння працювати в Word, Excel
  • Вміння працювати в 1С
  • Комунікабельність
  • Стресостійкість
  • Вміння працювати в режимі багатозадачності

    Ми раді вітати Вас в нашій команді фахівців!