Job from April 15, 2024 Above average

Конструктор одягу

20 000 – 40 000 UAH, За результатами співбесіди

Alnest
Light industry; less than 10 employees

Lviv, вулиця Романчука, 2.
0.9 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Дизайн Розробка лекал
Show all skillsRoll up skills

Job description

Бренд «Alnest» — Шоу-рум дизайнерського дорослого та дитячого одягу. На ринку більше 4-х років, в пошуках — конструктора одягу.

Вимоги:

  • Обов’язковий досвід роботи від 1 року.

Твої обов’язки:

  • Розробка лекал для жіночого та дитячого одягу;
  • Робота з дизайнером при розробці нових моделей.

Що пропонуємо:

  • Цікаві завдання;
  • Можливість розвивати бренд якісного українського дизайнерського одягу;
  • Гнучкий графік роботи;
  • Участь в різноманітних івентах, показах, зйомках;
  • Конкурентний рівень з/п;
  • Сучасне виробництво з сучасним обладнанням.

Ознайомитись з нашими соц.мережами можна тут: https://www.instagram.com/alnest.official/; https://www.instagram.com/alnest.kidswear/

Очікуємо на твоє резюме!