Job from April 17, 2024 Apply without resume

Інженер АСУ ТП

  • 20 000 UAH
  • Техпроект Груп, ТОВ

      Mechanical engineering; less than 10 employees
    • Remote jobs
    • Full-time, part-time. Work experience more than 2 years. Higher education.
    This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
    • Програмування
    • SCADA
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Вимоги: Знання спеціальності. Досвід реалізованих проектів.

    Умови роботи: Можлива віддалена робота. Пуско-наладка — Кременчук (можливо дистанційно).

    Обов’язки:

    • Створення структурних схем виробничого обладнання.
    • Розробка принципових електричних схем.
    • Розробка технічної та конструкторської документації.
    • Розробка монтажних схем.
    • Програмування промислових контролерів.
    • Програмування HMI — панелей.
    • Програмування SCADA — систем.
    • Монтаж систем керування.
    • Пусконалагоджувальні роботи.

    Техпроект Груп, ТОВ

    Mechanical engineering, less than 10 employees

    Більше про компанію

    Salary statistics