Job from April 18, 2024 Apply without resume Above average

Бухгалтер

17 000 – 22 000 UAH

Єроміна А.В., ФОП
Food industry; 10–50 employees

Vinnytsia

Алла Еромина
+380977489164

Full-time. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач 1С Відповідальність Порядність 1С:Каса Інвентаризація
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: відповідальність, порядність, бажаннярозвиватись та навчатись, вміння працювати в колективі

Умови роботи: 5/2, з 8:30 17:30

Обов’язки: Знання 1с*, первина документація, каса, акти звірок, переобліки, оприбуткування прихідних документів.

Similar jobs

Бухгалтер із заробітної плати
15 000 – 20 000 UAH, Кеарфілд, ТОВ, Vinnytsia

Офіс-менеджер, оператор 1С, помічник бухгалтера
18 000 UAH, Ферозіт, Vinnytsia

Головний бухгалтер
Med Ok, мережа медичних центрів, Vinnytsia

Помічник бухгалтера
17 000 – 21 000 UAH, Шахов Д.П., ФЛП, Vinnytsia

Бухгалтер з обліку транспортних витрат
Макош Мінерал, ТОВ, Vinnytsia