Job from April 3, 2024 Apply without resume

Прибиральниця-двірник

8 000 UAH

Вива, ПК, ООО
Auto business and auto service; 10–50 employees

Kremenchuk, вулиця Київська, 64А.
4.9 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Прибирання приміщень
Show all skillsRoll up skills

Job description

На виробництво потрідбна прибиральниця-двірник

Умови роботи:

  • 8-ми годинний робочій день, вихідні субота, неділя

Обов’язки:

  • прибирання адміністативної приміщень
  • прибирання території підприємства

Similar jobs

Прибиральниця службових приміщень (1-й Занасип)
8 000 UAH, Нова пошта, ТОВ, Kremenchuk

Прибиральниця
Изумруд ЛТД, Kremenchuk

7 000 – 8 000 UAH, Рокитненська гімназія, Kremenchuk

7 500 – 8 000 UAH, Флай Кідс, дитячий розважальний комплекс, Kremenchuk

Прибиральниця в магазин (659)
Eva, лінія магазинів, Kremenchuk