Job from April 14, 2024 Apply without resume Above average

Майстер манікюру

20 000 – 40 000 UAH, На відсотки

Ткачук І.М., ФОП
Beauty, fitness, sports; less than 10 employees

Rivne

Ірина Ткачук
0673818799

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Педикюр Манікюр Бажання вчитися і розвиватися
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: якісно виконувати манікюр різними матеріалами та педикюр

Умови роботи: затишна студія нігтів

Обов’язки:

1. Якісно виконувати манікюр та педикюр

2. Комунікувати з клієнтами на високому рівні

3. Бажання постійно навчатись і вдосконалювати свої навички

Similar jobs

Майстер манікюру, педикюру
10 000 – 30 000 UAH, JB Hair Expert, Rivne

15 000 – 25 000 UAH, Tvоя Studio, Rivne

Майстер манікюру та педикюру
15 000 – 25 000 UAH, PodolLine, центр подології, Rivne

15 000 – 25 000 UAH, Флокс, перукарня, Rivne

16 000 – 20 000 UAH, Зощук А.Р., ФОП, Rivne