Job from May 5, 2024

Кухар

  • 15 000 – 30 000 UAH
  • Білий І.М., ФОП

    Hotel and restaurant industry; less than 10 employees
  • Lviv
  • Білий Ігор
    0679466333
  • Full-time.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Приготування страв
  • Домашня кухня
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • кухар, помічник кухаря.
  • Досвід не обов’язковий але наявність буде перевагою Приготування страв домашньої та дієтичної кухні

Умови роботи:

  • кафе знаходиться в приватному медцентрі,
  • веселий дружній колектив,
  • офіційне працевлаштування,
  • графік з 7:00 до 15:00 або за домовленістю

Обов’язки: приготування домашньої, дієтичної їжі

Білий І.М., ФОП

Hotel and restaurant industry, less than 10 employees

Більше про компанію

Similar jobs

  • Кухар
    20 000 UAH, Трава, лаунж-кафе, Lviv
  • Кухар
    17 000 – 25 000 UAH, Фуд Вайн, Lviv
  • Кухар
    10 000 – 15 000 UAH, Оксана, кафе, Lviv
  • Кухар
    18 000 – 30 000 UAH, Домашній ресторанчик, Lviv
  • Кухар
    21 750 – 29 000 UAH, Корки та крихти, Lviv