Job from April 16, 2024 Apply without resume

Помічник бухгалтера

12 000 UAH

Ювента, торговая компания, ООО
Wholesale, distribution, imports, and exports; 50–250 employees

Odesa, вулиця Миколи Боровського, 28 б.
4.0 km from centerFind on the map

Full-time. We are also ready to hire a student. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ведення первинної бухгалтерської документації Ведення документації
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: наявність профільної освіти, можна без досвіду роботи, можемо взяти студентку

Умови роботи: робота в офісі з 8−00 до 17−00

Обов’язки: робота з первинною бухгалтерською документацією, виконання доручень бухгалтера

Звертатися за тел. 097 226−78−82 Світлана

Similar jobs

Бухгалтер-обліковець, помічник
15 000 – 20 000 UAH, Фінсейф, Odesa

Помічник головного бухгалтера
Автогруп, ГП, Odesa

Бухгалтер, помічник
22 000 UAH, Merry Berry, Cafe, Odesa

Секретар, помічник бухгалтера
13 000 UAH, Інбудторг, ПП, Odesa

15 000 UAH, Dushka, Odesa