Job from April 29, 2024

Адміністратор медичної клініки

  • 15 000 – 20 000 UAH
  • Platinum clinic

      Medicine, pharmacy
    • Dnipro, вулиця Набережна Перемоги, 112 д.
      4.9 km from centerFind on the map
    • Онипко Валерия
      0662398946
    • Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year. Specialized secondary education.
    • Ukrainian — average, russian — advanced
    This job is currently being viewed by 2 job seekers. Be the first to apply!
    • Відповідальність
    • Пунктуальність
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Вимоги: Коммунікабельний, дружелюбний, відповідальність, пунктуальність,

    Умови роботи: Графік роботи 8:30−20:30

    Обов’язки:

    • Коммунікація з пацієнтами офлайн, онлайн (запис через телефон та у месенджерах),
    • фінансовий розрахунок пацієнтів та його фіксація,
    • формування лікарського запису пацієнтів.

    Similar jobs

    All similar jobs

    Salary statistics