Job from April 15, 2024

Інженер-проектувальник електричних мереж

18 000 – 20 000 UAH

Львівенергорембуд, ДП Львівобленерго, ПрАТ
Construction, architecture, interior design; 50–250 employees

Lviv, вулиця Професора Буйка.
3.1 km from centerFind on the map

Full-time. Unfinished higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • Без вимог до стажу роботи.
  • Знання програм: Word, Excel, Visio, AutoCAD
  • Готові взяти студента

Умови роботи: Повний робочий тиждень: Пн -Пт 08.00 -17.00 год.

Обов’язки: розробка проектної документації напругою 0.4−10кВ по приєднанні ел. мереж ПрАТ «Львівобленерго»

звертайтесь за тел. 0636191516

резюме просимо надсилати на ел. пошту [apply]

Similar jobs

Монтер кабельних мереж
Fujikura Automotive Ukraine Lviv, завод-виробник кабельних мереж для автомобілів, Lviv

Інженер з кошторисної роботи
30 000 UAH, Здоровий клімат, Lviv

Головний інженер
Щедро, Lviv

Інженер-технолог (металоконструкції) у Берегове
Леда Вест, Lviv

Інженер-конструктор, Mechanical Engineer
Somatic, Lviv