Job from April 29, 2024 Above average

Касир

20 000 UAH, Своєчасно

Київський міжнародний університет
Education and science; 250–1000 employees

Kyiv, вулиця Львівська, 49.
12.0 km from centerFind on the map

Full-time. Work experience more than 2 years. Higher education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач 1С Проведення касових операцій Користувач ППРО
Show all skillsRoll up skills

Job description

Київський міжнародний Університет оголошує конкурс на посаду касира

Вимоги:знання програми 1С ПРРО.

Умови роботи: з 9.00−18.00, субота робоча з 10.00−15.00 через тиждень (чергується робота по суботах, субота робоча наступний тиждень вихідна).

Обов’язки: добросовісне ставлення до роботи.

Similar jobs

Кредитний експерт, касир-оцінювач у ломбард, продавець-консультант
17 000 – 35 000 UAH, Перший, ломбард, ПТ, Kyiv

Касир
Top Clinic Denis, Kyiv

Адміністратор-касир
15 000 – 17 000 UAH, Sushitta, Kyiv

Старший касир
20 000 UAH, Decathlon, Kyiv

Касир закладу
23 000 – 26 000 UAH, ПГруп, Kyiv

All similar jobs

Salary statistics