Job from March 28, 2024 Apply without resume

Кухар

Open Coffee
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Kharkiv, проспект Тракторобудівників.
7.8 km from centerFind on the map

Part-time. We are also ready to hire a person with disabilities, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготування страв
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Досвід роботи кухарем

Умови роботи: 2 години зранку до 11:00

Обов’язки:

  • Приготування їжі: перше, друге, салат.
  • Потрібен кухар приблизно на 2 години на день.
  • Потрібно готувати кожного дня по одній першій, другій страві та салат.
  • Оплата 200 грн за вихід.
  • Подробиці за телефоном 0955900920 Олена.

Similar jobs

Помічник кухаря, заготівельник на суші
Суши&Лапша (966), Kharkiv

Кухар
23 000 – 26 000 UAH, Scorini, Kharkiv

Шеф-кухар шаурми (ТРЦ "Нікольський")
20 000 UAH, Basta Pasta, ресторан, Kharkiv

Повар
Лаки Страйк-1, ООО, Kharkiv

Кухар-універсал
15 000 – 20 000 UAH, Кава у Шафі, Kharkiv