Job from March 29, 2024 Apply without resume

Помічник кухаря

15 000 – 20 000 UAH, 1000 грн/зміна

Десятка, ресторан
Hotel and restaurant industry; 50–250 employees

Ivano-Frankivsk, вулиця Шашкевича, 4.
0.3 km from centerFind on the map

Ресторан Десятка
0677773738

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Організованість Працьовитість Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Досвід роботи на кухні. Самоорганізованість, працьовитість, охайність.

Умови роботи:

  • Графік роботи 3/3 з 8:00—20:00.
  • Офіційне оформлення, безкоштовне харчування, розташування в центрі міста, своєчасна оплата.

Обов’язки: Приготування заготівок, для потреб кухні, згідно технологічних карт.

Similar jobs

10 000 – 13 000 UAH, Коцкович В.В., ФОП, Ivano-Frankivsk

Помічник на кухню
13 500 – 16 000 UAH, Promenade, ресторан, Ivano-Frankivsk

Помічник кухаря, працівник лінії роздачі
17 000 – 19 000 UAH, Зіняк І.С., ФОП, Ivano-Frankivsk

Помічник на кухню адміністратору, пакувальник
11 000 – 12 000 UAH, Oce tak sushi, Ivano-Frankivsk

9 000 UAH, Легенда-Ф, ТОВ, Ivano-Frankivsk