Job from May 4, 2024 Apply without resume

Кухар холодного процесу (універсал)

  • 18 000 – 25 000 UAH, 1200 грн за зміну
  • Гідро

    Hotel and restaurant industry; 10–50 employees
  • Kyiv, Броварський проспект.
    9.5 km from centerFind on the map
  • Санрайз
    0955097047
  • Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Приготування страв
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: одна головна — любити готувати та робити це з любов’ю

Умови роботи: графік роботи з 8 до 20. від 15 змін на місяць

Обов’язки: приготування страв згідно техкарт, підтримка чистоти робочого місця, дотримання санітарних норм та правил поводження з продуктами. Можемо взяти з мінімальним досвідом, і, якщо маєш бажання — всьому навчимо. стажування оплачуємо.

Гідро

Hotel and restaurant industry, 10–50 employees

Більше про компанію

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics