Job from April 1, 2024 Apply without resume Above average

Охоронець на ставок

18 000 UAH

Волинець О.К., ФОП
Wholesale, distribution, imports, and exports; less than 10 employees

Vinnytsia

Full-time, part-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Забезпечення охорони Порядність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Порядність Бажання працювати

Умови роботи:

Став знаходиться 40км. від Вінниці Надається житло в будинку Вахтовий метод,600грн зміна

Обов’язки: Охорона ставу Догляд за територією Деталі по телефону

Similar jobs

Гранатометник, навідник гранатометника
21 000 – 190 000 UAH, 120 ОБр Сил ТрО, Vinnytsia

Стрілець
20 100 – 120 000 UAH, Військова частина А1231, Vinnytsia

Снайпер
20 000 – 50 000 UAH, 170 окремий батальйон 120 ОБр ТрО, Vinnytsia

Навідник, оператор

Стрілець
20 000 – 120 000 UAH, 169 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО, Vinnytsia