Job from April 2, 2024 Apply without resume

Прибиральниця

6 000 – 9 000 UAH

Марченко Т.П., ФОП
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Bila Tserkva

Марченко Тамара
0683599562

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Робота в команді Уважність Охайність Прибирання приміщень
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Бажання працювати та дотримуватися внутрішніх правил компанії
  • Відповідальність, уважність, охайність
  • Здатність працювати в команді

Умови роботи:

  • Графік роботи: 2/2,3/3, за домовленістю
  • Заробітна плата обговорюється на співбесіді

Обов’язки:

  • Прибирання приміщень
  • Збереження чистоти і порядку на робочому місці
  • Виніс сміття
  • Дотримання санітарних норм та правил безпеки праці

Similar jobs

Прибиральниця (398, 3337)
Eva, лінія магазинів, Bila Tserkva

7 000 – 8 000 UAH, Харченко М.В., ФОП (стоматологія), Bila Tserkva

8 400 UAH, Комфорт Меблі, ПП, Bila Tserkva

Доглядач за тваринами, прибиральник
8 000 – 12 000 UAH, Безпритульний світ, Bila Tserkva

Клінер, прибиральник
CleanCleaning, Bila Tserkva