Job from April 3, 2024 Apply without resume

Водій експедитор

25 000 – 30 000 UAH

Собченко О.В., ФОП
Transportation and logistics; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Пухівська.
12.0 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Наявність водійського посвідчення С, С1

Умови роботи: Завантаження 8.00 Кінець робочого дня 15.00−16.00. Неділя вихідний.

Обов’язки: Робота в парі з експедитором. Доставка пива та снеків по ТТ м. Києва та передмістя

Similar jobs

Водій-експедитор із власним авто
22 000 UAH, Panini Grill, Kyiv

Експедитор, помічник водія
20 000 – 23 000 UAH, Сергеева Н.В., ФЛП, Kyiv

Водій-експедитор з власним авто
14 000 – 15 000 UAH, НомНом, Kyiv

Водій-експедитор кат. В, С, С1 (правий берег, Академмістечко)
26 000 – 28 000 UAH, STV group, Kyiv

Водій-експедитор
22 000 – 32 000 UAH, Дорофєв С.В., ФОП, Kyiv